درباره ما

2019 © (نسخه وب) Horsegram | هورسگرام 1

هورسگرام

اولین شبکه اجتماعی ویژه صنعت اسب

چرا هورسگرام؟

صنعت اسب در دنیا همیشه یکی از صنایع پول ساز با گردش مالی بالا بوده است چون از یک سو افراد بسیاری به نگهداری و پرورش اسب علاقه‌مند هستند و در آن سرمایه‌گذاری می کنند و کم‌کم آن را به شکل اقتصادی در آورده‌اند و برای آن با تبلیغات و رسانه‌های جمعی بازار‌ ايجاد کرده‌اند که ‌اين بازار به سرعت به سمت حرفه‌اي شدن پیش می‌رود و از سوی دیگر دولت‌ها همیشه در حال گسترش فعالیت‌های مرتبط با اسب بوده‌اند از دو منظر؛ یکی سرگرمي‌ و دیگری اشتغالزایی.

در ایران نیز با توجه به استقبال گسترده افراد علاقه مند و فعال در این حوزه و شناخته شدن اسبهای نژاد اصیل پارسی به عنوان نژادهای برتر، این صنعت را مورد توجه افراد زیادی قرار داده و آن را به عنوان شغل اصلی خود برگزیده اند.

اکنون که جهان در عصر تکنولوژی به سر میبرد و اکثر کسب و کارها با بهره گیری از اینترنت و فضای مجازی به کار خود رونق می بخشند، استفاده صنعت اسب از این ابزار جهت گسترش کار خالی از لطف نیست.

در حال حاضر ارتباط و اجماع فعالان صنعت اسب در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی عمومی بوده و با توجه به این که هر یک از این شبکه ها نوع فعالیت خاص خود را دارند باعث پراکندگی کاربران در نرم افزار ها و گروه های مختلف شده است.

اکنون تیم برنامه نویسی ما به درخواست و همراهی جمعی ار فعالان این حوزه اقدام به تولید و توسعه اولین شبکه اجتماعی تخصصی ویژه اسب در ایران نموده است تا تمام علاقه مندان این حوزه را در یک نرم افزار گرد هم آورد.

هورسگرام چه خدماتی را ارائه میدهد؟

در حال حاضر کاربران شبکه اجتماعی هورسگرام قادر خواند بود یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرده و اقدام به ارسال متن، عکس و فیلم نمایند، در انجمن ها عضو شده و اقدام به گفتوگوی گروهی نمایند ، با سایر کاربران به گفتگوی شخصی بپردازند و همچنین اقدام به درج آگهی درخواست و یا فروش نمایند.

اما این پایان کار ما در ارائه خدمات نیست!

هورسگرام جهت ارائه بهتر خدمات و گسترش کار آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما عزیزان می باشد.

شما می توانید از بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.